Włóknina filcowa MILTEX®

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów i wymaganiom rynku stworzyliśmy produkt, który doskonale zastępuje stosowany dotychczas filc "sztywny".

Miltex® powstał w oparciu o podkład polipropylenowy, dający mu ogromną wytrzymałość. Nie zawiera klejów oraz substancji impregnujących, dlatego jest produktem ekologicznym.

Przykłady zastosowań:

Przemysł meblarski

  • jako warstwa pokrywająca sprężyny faliste
  • do produkcji elementów sprężynowych typu bonnell
  • jako zabezpieczenie zapobiegające przebiciu się sprężyny.

Transport

  • jako koc zabezpieczający ładunki (np. meble) podczas transportu

Parametry:
Skład surowcowy: tkanina polipropylenowa, szarpanka syntetyczna.

Wykaz standardowych gramatur:
300, 400, 500, 600 g/m2

Wykaz standardowych nawojów - 50 mb

Standardowa szerokość wynosi 200 cm. Na zamówienie dostępne są również szerokości od 40 cm do 200 cm.

Mila w nowej odsłonie

Już dziś witamy Państwa na nowej stronie internetowej firmy Mila! Odświeżyliśmy jej szatę graficzną, ale to nie wszystko...
Strona wzbogaciła się również o wiele ciekawych wiadomości na temat naszej historii, filozofii działania i najnowszych innowacyjnych produktów.
Mamy nadzieję, że dzięki przejrzystemu menu łatwiej będzie Państwu po niej nawigować. Pragniemy, by nasza nowa strona stała się przyjaznym i wyczerpującym źródłem informacji, dlatego bezcenne są dla nas Państwa uwagi i opinie.


Misja firmy

Firma Mila jest jednym z liderów polskiego rynku włóknin polipropylenowych, poliestrowo-polipropylenowych, wyrobów tapicerskich oraz pasmanterii.
Naszą misją jest stworzenie warunków do ciągłego, dynamicznego rozwoju - nie tylko asortymentu, ale również pracowników firmy, których zaangażowanie jest najlepszą gwarancją wyjątkowej jakości naszych produktów. Jako elastyczna, innowacyjna organizacja, bazująca na wieloletnim doświadczeniu, pragniemy być dla Państwa niezawodnym, godnym zaufania partnerem biznesowym.


Blog
Blog
Blog
http://mila-czestochowa.blogspot.com/