Filc twardy MILOFEX®

Filc twardy MILOFEX® od lat cieszy się popularnością wśród naszych Klientów z branży meblarskiej. Jest włókniną termoutwardzaną, cechującą się dużą wytrzymałością oraz sztywnością.

Przykłady zastosowań:

Przemysł meblarski

  • jako warstwa pokrywająca sprężyny faliste
  • do produkcji elementów sprężynowych typu bonnell
  • jako zabezpieczenie zapobiegające przebiciu się sprężyny
  • jako wygłuszenie pracy sprężyn

Parametry:
Skład surowcowy: szarpanka syntetyczna

Wykaz standardowych gramatur:
400, 500, 600, 650, 750, 800 g/m2

Wykaz standardowych nawojów:

400-600 g/m2 50 mb

Standardowa szerokość wynosi 200 cm. Istnieje możliwość zamówienia szerokości od 45 cm do 200 cm jak i formatek.

Mila w nowej odsłonie

Już dziś witamy Państwa na nowej stronie internetowej firmy Mila! Odświeżyliśmy jej szatę graficzną, ale to nie wszystko...
Strona wzbogaciła się również o wiele ciekawych wiadomości na temat naszej historii, filozofii działania i najnowszych innowacyjnych produktów.
Mamy nadzieję, że dzięki przejrzystemu menu łatwiej będzie Państwu po niej nawigować. Pragniemy, by nasza nowa strona stała się przyjaznym i wyczerpującym źródłem informacji, dlatego bezcenne są dla nas Państwa uwagi i opinie.


Misja firmy

Firma Mila jest jednym z liderów polskiego rynku włóknin polipropylenowych, poliestrowo-polipropylenowych, wyrobów tapicerskich oraz pasmanterii.
Naszą misją jest stworzenie warunków do ciągłego, dynamicznego rozwoju - nie tylko asortymentu, ale również pracowników firmy, których zaangażowanie jest najlepszą gwarancją wyjątkowej jakości naszych produktów. Jako elastyczna, innowacyjna organizacja, bazująca na wieloletnim doświadczeniu, pragniemy być dla Państwa niezawodnym, godnym zaufania partnerem biznesowym.


Blog
Blog
Blog
http://mila-czestochowa.blogspot.com/