Włóknina obuwnicza MILBUT

Włóknina igłowana MILBUT swej doskonałej jakości zawdzięcza popularność, którą od lat cieszy się wśród polskich i europejskich producentów obuwia. Wykorzystywana jest jako element konstrukcyjny, m.in. w produkcji termoizolacyjnych wkładek do obuwia filcowo-gumowego. Doskonale sprawdza się jako warstwa ocieplająca, zabezpieczając przed wpływem niskich temperatur, a jej miękka struktura zapewnia stopom komfort.

Skład:100% poliester
Gramatura:200-800 g/m2
Szerokość:do 200 cm
Dostępne warianty:surowa lub usztywniana
Podstawowe kolory:biały, szary i czarny.

Realizujemy również indywidualne zamówienia Klientów, produkując włókninę w wybranych przez nich kolorach.

Istnieje możliwość jednostronnego opalenia wyrobu.

Mila w nowej odsłonie

Już dziś witamy Państwa na nowej stronie internetowej firmy Mila! Odświeżyliśmy jej szatę graficzną, ale to nie wszystko...
Strona wzbogaciła się również o wiele ciekawych wiadomości na temat naszej historii, filozofii działania i najnowszych innowacyjnych produktów.
Mamy nadzieję, że dzięki przejrzystemu menu łatwiej będzie Państwu po niej nawigować. Pragniemy, by nasza nowa strona stała się przyjaznym i wyczerpującym źródłem informacji, dlatego bezcenne są dla nas Państwa uwagi i opinie.


Misja firmy

Firma Mila jest jednym z liderów polskiego rynku włóknin polipropylenowych, poliestrowo-polipropylenowych, wyrobów tapicerskich oraz pasmanterii.
Naszą misją jest stworzenie warunków do ciągłego, dynamicznego rozwoju - nie tylko asortymentu, ale również pracowników firmy, których zaangażowanie jest najlepszą gwarancją wyjątkowej jakości naszych produktów. Jako elastyczna, innowacyjna organizacja, bazująca na wieloletnim doświadczeniu, pragniemy być dla Państwa niezawodnym, godnym zaufania partnerem biznesowym.


Blog
Blog
Blog
http://mila-czestochowa.blogspot.com/