Pasy nieelastyczne

Pas "Parciak"

Pas nieelastyczny wykonywany jest metodą tkacką zapewniającą wysoką gęstość i wytrzymałość.

Skład surowcowy: przędza polipropylenowa

Możliwości produkcyjne:
rozciągliwość: 0%
szerokość: od 25 mm do 60 mm

Standardowy nawój: 100 mb
Standardowa szerokość: 60 mm

Pas polipropylenowy cięty termicznie

Pas wykonywany jest przez cięcie termiczne tkanin polipropylenowych powlekanych.

Skład surowcowy: tkanina polipropylenowa powlekana

Standardowy nawój: 100 mb
Standardowa szerokość: 60 mm

Mila w nowej odsłonie

Już dziś witamy Państwa na nowej stronie internetowej firmy Mila! Odświeżyliśmy jej szatę graficzną, ale to nie wszystko...
Strona wzbogaciła się również o wiele ciekawych wiadomości na temat naszej historii, filozofii działania i najnowszych innowacyjnych produktów.
Mamy nadzieję, że dzięki przejrzystemu menu łatwiej będzie Państwu po niej nawigować. Pragniemy, by nasza nowa strona stała się przyjaznym i wyczerpującym źródłem informacji, dlatego bezcenne są dla nas Państwa uwagi i opinie.


Misja firmy

Firma Mila jest jednym z liderów polskiego rynku włóknin polipropylenowych, poliestrowo-polipropylenowych, wyrobów tapicerskich oraz pasmanterii.
Naszą misją jest stworzenie warunków do ciągłego, dynamicznego rozwoju - nie tylko asortymentu, ale również pracowników firmy, których zaangażowanie jest najlepszą gwarancją wyjątkowej jakości naszych produktów. Jako elastyczna, innowacyjna organizacja, bazująca na wieloletnim doświadczeniu, pragniemy być dla Państwa niezawodnym, godnym zaufania partnerem biznesowym.


Blog
Blog
Blog
http://mila-czestochowa.blogspot.com/