Pasy elastyczne

Pasy tapicerskie produkowane są metodą tkania na najnowocześniejszych krosnach pasmanteryjnych czołowych producentów maszyn tkackich (Comez i Müller). W ofercie firmy MILA znajdują się wszystkie z możliwych rodzajów pasów wykorzystywanych w procesie produkcji mebli.

Pasy tapicerskie elastyczne

Pasy elastyczne tkane oferujemy w dwóch wersjach, standardowe i lekkie.

Skład surowcowy:
osnowa: nici lateksowe, przędza polipropylenowa
wątek: Przędza polipropylenowa

Wykaz standardowych rozciągliwości:
40%, 60%, 100%

Możliwości produkcyjne:
rozciągliwość: od 15% do 120%
szerokość: od 25 mm do 60 mm

Standardowy nawój: 100 mb
Standardowa szerokość: 60 mm

Przykłady zastosowań:

Przemysł meblarski

  • jako pasy siedziskowe oraz oparciowe w stelażach mebli

Mila w nowej odsłonie

Już dziś witamy Państwa na nowej stronie internetowej firmy Mila! Odświeżyliśmy jej szatę graficzną, ale to nie wszystko...
Strona wzbogaciła się również o wiele ciekawych wiadomości na temat naszej historii, filozofii działania i najnowszych innowacyjnych produktów.
Mamy nadzieję, że dzięki przejrzystemu menu łatwiej będzie Państwu po niej nawigować. Pragniemy, by nasza nowa strona stała się przyjaznym i wyczerpującym źródłem informacji, dlatego bezcenne są dla nas Państwa uwagi i opinie.


Misja firmy

Firma Mila jest jednym z liderów polskiego rynku włóknin polipropylenowych, poliestrowo-polipropylenowych, wyrobów tapicerskich oraz pasmanterii.
Naszą misją jest stworzenie warunków do ciągłego, dynamicznego rozwoju - nie tylko asortymentu, ale również pracowników firmy, których zaangażowanie jest najlepszą gwarancją wyjątkowej jakości naszych produktów. Jako elastyczna, innowacyjna organizacja, bazująca na wieloletnim doświadczeniu, pragniemy być dla Państwa niezawodnym, godnym zaufania partnerem biznesowym.


Blog
Blog
Blog
http://mila-czestochowa.blogspot.com/