Gumki

Polecamy Państwu dostępne w szerokiej gamie wymiarów gumki tkane i dziane. Gwarancją ich wysokiej jakości i trwałości są renomowane krosna i dziewiarki wykorzystywane do ich produkcji.

Przykłady zastosowań:

Przemysł meblarski

  • w produkcji mebli tapicerowanych
  • w produkcji mebli ogrodowych

Przemysł odzieżowy

  • w szyciu odzieży
  • do wzmacniania szwów

Kaletnictwo

  • w produkcji toreb, plecaków

Parametry:
Skład surowcowy: poliester, nici lateksowe.

Wykaz standardowych szerokości:
7/8, 10, 15, 20, 25, 30, 40 mm

Możliwości produkcyjne:
guma tkana:
szerokość: od 10 mm do 30 mm
rozciągliwość: od 60% do 150%
guma dziana:
szerokość: od 7 mm do 60 mm
rozciągliwość: od 60% do 150%

Dostępne kolory:
biały, czarny - standard. Na zamówienie możliwe wykonanie w innych kolorach.

Mila w nowej odsłonie

Już dziś witamy Państwa na nowej stronie internetowej firmy Mila! Odświeżyliśmy jej szatę graficzną, ale to nie wszystko...
Strona wzbogaciła się również o wiele ciekawych wiadomości na temat naszej historii, filozofii działania i najnowszych innowacyjnych produktów.
Mamy nadzieję, że dzięki przejrzystemu menu łatwiej będzie Państwu po niej nawigować. Pragniemy, by nasza nowa strona stała się przyjaznym i wyczerpującym źródłem informacji, dlatego bezcenne są dla nas Państwa uwagi i opinie.


Misja firmy

Firma Mila jest jednym z liderów polskiego rynku włóknin polipropylenowych, poliestrowo-polipropylenowych, wyrobów tapicerskich oraz pasmanterii.
Naszą misją jest stworzenie warunków do ciągłego, dynamicznego rozwoju - nie tylko asortymentu, ale również pracowników firmy, których zaangażowanie jest najlepszą gwarancją wyjątkowej jakości naszych produktów. Jako elastyczna, innowacyjna organizacja, bazująca na wieloletnim doświadczeniu, pragniemy być dla Państwa niezawodnym, godnym zaufania partnerem biznesowym.


Blog
Blog
Blog
http://mila-czestochowa.blogspot.com/