ODSWIEŻAMY IDENTYFIKACJĘ FIRMY

By jeszcze skuteczniej komunikować się z Państwem, naszymi wymagającymi Klientami, postanowiliśmy odświeżyć nieco identyfikację firmy. Dlatego już dziś oglądają Państwo naszą nową stronę internetową. Mamy nadzieję, że będzie jeszcze bardziej przejrzysta i że z łtwością odnajdą Państwo na niej wszelkie potrzebne informacje. Z góry dziękujemy za Państwa opinie.

Zmiany te nie będą miały wpływu na jakość naszych produktółw i obsługi Klienta, któłre pozostają na niezmiennie wysokim poziomie, niezmiennie dążąc do doskonałości.

Mila w nowej odsłonie

Już dziś witamy Państwa na nowej stronie internetowej firmy Mila! Odświeżyliśmy jej szatę graficzną, ale to nie wszystko...
Strona wzbogaciła się również o wiele ciekawych wiadomości na temat naszej historii, filozofii działania i najnowszych innowacyjnych produktów.
Mamy nadzieję, że dzięki przejrzystemu menu łatwiej będzie Państwu po niej nawigować. Pragniemy, by nasza nowa strona stała się przyjaznym i wyczerpującym źródłem informacji, dlatego bezcenne są dla nas Państwa uwagi i opinie.


Misja firmy

Firma Mila jest jednym z liderów polskiego rynku włóknin polipropylenowych, poliestrowo-polipropylenowych, wyrobów tapicerskich oraz pasmanterii.
Naszą misją jest stworzenie warunków do ciągłego, dynamicznego rozwoju - nie tylko asortymentu, ale również pracowników firmy, których zaangażowanie jest najlepszą gwarancją wyjątkowej jakości naszych produktów. Jako elastyczna, innowacyjna organizacja, bazująca na wieloletnim doświadczeniu, pragniemy być dla Państwa niezawodnym, godnym zaufania partnerem biznesowym.


Blog
Blog
Blog
http://mila-czestochowa.blogspot.com/