Oferty specjalne:Taśma plecakowa granatowa mięsista

Dostępna w szerokości 25mm i 30mm oraz taśma plecakowa tęczowa o szerokości 30mm dostępna w trzech wariantach kolorystycznych teraz taniej o ponad 25% !!!

Więcej szczegółów odnośnie promocji otrzymacie u naszego Doradcy Handlowego pod nr tel. 34 36 073 45 oraz 600 916 473
Jesienne wietrzenie magazynów :)

Mila - ma dla Was wyjštkowš promocję na wysokiej jakoœci aluterm. Materiał o gramaturze 400g/m2 idealnie sprawdza się jako tworzywo izolacyjne. Znajduje także wykorzystanie jako wkładki do butów.

Promocja obowišzuje do wyczerpania zapasów.

Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego Doradcy Handlowego pod nr tel. 34 36 073 45 oraz 600 916 473.
Filc miękki, praktycznie wszystkie gramatury przeceniony o prawie 40%

Mila w nowej odsłonie

Już dziś witamy Państwa na nowej stronie internetowej firmy Mila! Odświeżyliśmy jej szatę graficzną, ale to nie wszystko...
Strona wzbogaciła się również o wiele ciekawych wiadomości na temat naszej historii, filozofii działania i najnowszych innowacyjnych produktów.
Mamy nadzieję, że dzięki przejrzystemu menu łatwiej będzie Państwu po niej nawigować. Pragniemy, by nasza nowa strona stała się przyjaznym i wyczerpującym źródłem informacji, dlatego bezcenne są dla nas Państwa uwagi i opinie.


Misja firmy

Firma Mila jest jednym z liderów polskiego rynku włóknin polipropylenowych, poliestrowo-polipropylenowych, wyrobów tapicerskich oraz pasmanterii.
Naszą misją jest stworzenie warunków do ciągłego, dynamicznego rozwoju - nie tylko asortymentu, ale również pracowników firmy, których zaangażowanie jest najlepszą gwarancją wyjątkowej jakości naszych produktów. Jako elastyczna, innowacyjna organizacja, bazująca na wieloletnim doświadczeniu, pragniemy być dla Państwa niezawodnym, godnym zaufania partnerem biznesowym.


Blog
Blog
Blog
http://mila-czestochowa.blogspot.com/